4 Haftalık Online Evrimsel Astroloji Programı

Burçların Psikolojisi eğitim programında astrolojinin ihmal edilen, çoğu zaman yanlış bilinen en temel konusu burçlar hakkında detaylı bilgiler yer alacak. Zodyak kuşağında yer alan her bir burç kendi içinde birçok arketip barındıyor. Bu arketipleri anlamak, arkalarında yatan psikolojik dinamikleri bilmek ve her bir burcun temel motivasyon ve ihtiyaçlarını tespit etmek astroloji ilmini öğrenmek adına atılan ilk ve en önemli adım. Genellikle astroloji eğitimlerinde bu ilk adım ihmal ediliyor, ne de olsa herkes burçlar hakkında biliyor düşüncesi ile. Genel geçer bu bilgiler ise belli başlı sıfatların ard arda sıralanmasından öteye gitmiyor. Oysa ki burçlar; gezegenlerin kapısını açan anahtarlar.

Burçların Psikolojisi eğitiminde ise her bir burcun bize anlattıklarını derinlemesine dinleyeceğiz. Bu programı tamamladığınızda sadece kendiniz hakkında değil, yakın çevrenizdeki insanlara dair de yeni keşifler yapacaksınız. “Başaklar titiz, Akrepler sinsi, Kovalar aykırıdır” klişelerinin ötesinde neyin neden olduğunu öğreneceğiniz keyifli bir Zodyak yolculuğu olacak.

Aynı zamanda Zodyak’ın (burçlar kuşağı)  insanın tekamül serüvenine dair bir pusula olduğunu da göreceksiniz. Koç’tan başlayıp Balık’ta sonlanan ama aslında kendi içinde spiral bir döngü olan Zodyak Kuşağı, insanın ruhsal evrimini anlatıyor. Her bir burcu mitolojik, psikolojik ve evrimsel açıdan tek tek inceleyeceğimiz bu program ile kendi ruhsal yolculuğunuza dair de ipuçları elde etmiş olacaksınız.

Ayrıca bu program ileride vereceğim uzun soluklu astroloji eğitiminin de  ilk modülü olacak.

Kimler Katılabilir : Bu eğitim programına katılmak için bir ön koşul yoktur. Astroloji hakkında hiç bir şey bilmeyen, biraz bilen, astroloji öğrencisi olan veya olmayan herkes katılabilir.

Eğitim Süresi :  10 saat ( ihtiyaç halinde, ücrette değişiklik olmadan ek bir ders (2,5 saat) koyulacak)

4 Hafta ( ek ders ile 5 hafta olabilir)  boyunca her perşembe 20:00-22:30 arası

Eğitim Tarihleri:
4 Şubat      20:00 – 22:30
11 Şubat    20:00 – 22:30
18 Şubat    20:00 – 22:30
25 Şubat    20:00 – 22:30

Eğitim platformu : Zoom.
Ders kayıtları daha sonra öğrencilerle paylaşılacaktır.

Eğitim Ücreti : Armağan ekonomisi ile ücretlendirdiğim bu eğitim için alt ve üst sınır arasında bütçenize uygun ücreti seçebilirsiniz.  ( aşağıdaki ücretlendirme 4 hafta veya ek ders konulursa 5 hafta için geçerli toplam ücrettir.)

Alt Sınır : 400 tl.
Üst Sınır : 750 tl.

Burçların Psikolojisi eğitim programına kayıt olmak için veya soru sormak için  edaocakegitim@gmail.com adresine yazarak Umay Hanım’la irtibata geçebilirsiniz.

Yorum Yap

E-Postanız güvende. Gerekli alanları doldurunuz*