Astroloji Eğitimi; Burçların Psikolojisi, Modül I

Titiz olmayan Başaklar, hiç evlenmemiş Terazilar ya da sinsi olmayan Akrepler orada mısınız? Siz de burçlara atfedilen bu genel geçer tanımlardan, upuzun sıfat listelerinden sıkıldınız mı?

Zodyak kuşağında yer alan her bir burç kendi içinde birçok arketip barındıyor. Bu arketipleri anlamak, arkalarında yatan psikolojik dinamikleri bilmek ve her bir burcun temel motivasyon ve ihtiyaçlarını tespit etmek astroloji ilmini öğrenmek adına atılan ilk ve en önemli adım. Burçların Psikolojisi eğitiminde bu ilk adımı beraber atarak Zodyak üzerinden kendimizi tanıma yolcuğuna başlamış olacağız.

Üstelik sadece kendimizi değil yakın çevremizi de Zodyak’ın bize sunduğu pencereden izlediğimizde ilişkilerimizde de güçlü açılımlar yaşamamız mümkün. Akrepler sinsidir gibi bir klişe sonuca varmak yerine karşımdaki bir Akrep olarak nasıl bir yol yürüyor, öncelikleri neler, hassas olduğu konular ne, kendini güvende hissetmek için neye ihtiyaç duyuyor, büyümek için neyi arzuluyor? gibi soruların cevaplarını bilmek ilişkilerinize çok daha derin bir anlayış katıyor.

Hazırladığım 5 haftalık evrimsel astroloji programında niyetim burçlara dair bu tarz klişeleri yıkmak, yanlış bilgileri değiştirmek. Zodyak (burçlar kuşağı) insanın tekamül serüvenine dair bir pusula. Koç’tan başlayıp Balık’ta sonlanan ama aslında kendi içinde spiral bir döngü olan Zodyak Kuşağı insanın ruhsal evrimini anlatıyor. Her bir burcu mitolojik, psikolojik ve evrimsel açıdan tek tek inceleyeceğimiz bu program ile kendi ruhsal yolculuğunuza dair de ipuçları elde etmiş olacaksınız.

Bu eğitime katılmak için astroloji bilgisine sahip olmanız veya astrolog olmak gibi bir gayeniz olması gerekmiyor. Her seviyeden astroloji meraklısının ve öğrencisinin katılıp anlayabileceği bir içeriğe sahip. Bu eğitim aynı zamanda evrimsel astroloji temelinde vereceğim uzun soluklu eğitimin de ilk modülü. Bu modülü tamamladıktan sonra dilerseniz Ekim ayında ikinci modüle de devam edebilirsiniz. Ders kayıtlarına 1 ay boyunca ulaşım mümkün.

Eğitim Süresi : 5 hafta, toplam 12,5 saat
Eğitim Tarihleri : 1 Eylül, 8 Eylül, 15 Eylül, 22 Eylül, 29 Eylül ( her çarşamba)
Saat : 20:00 – 22:30 arası
Platform : Zoom ( her ders öncesi öğrencilere zoom linki mail ile gönderiliyor)
Eğitim Ücreti : 550 tl – 750 tl arası bütçenize uygun olan ücreti seçebilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir.

Ödeme Bilgileri :
Eda Zakaria
Finans Bank
IBAN : TR84 0011 1000 0000 0068 8409 63

Not : Formu doldurup ödemeyi yaptıktan sonra edaocakegitim@gmail.com adresine yazarak bilgilendirdiğinizde kaydınız tamamlanmış oluyor. 31 Ağustos’ta kayıtlar kapanıyor.

Yorum Yap

E-Postanız güvende. Gerekli alanları doldurunuz*