Danışanlar Neler Diyor?

Danışanlarımın deneyimleri

Danışmanım Eda Ocak Zakaria ile girdiğim yolculuk, beni salt ezoterik bir alana değil aynı zamanda bilimsel bir gerçekliğe götürdü. Astrolojinin bir kehanet değil, matematiksel bir değerler dizisi olduğunu Eda ile yeniden kavradım. Çünkü evren matematiktir. Bu danışman-danışan ilişkisinin benim için en değerli taraflarından bir diğeri, kendimi tanıma arayışıma ilişkin. Binerce yıllık “kendini tanı” ifadesinin içeriğine çocukluktan gönül vermiş biri olarak, astroloji ile doğru bir kapıya daha yöneldiğimi anladım. Elbette bu kapıyı kiminle araladığınız da önemli. Bu anlamda hep ötelediğim bu süreci seninle birlikte deneyimlediğim için çok şanslıyım, desteğin ve bitmek bilmeyen sorularıma içtenlikle verdiğin cevaplar için teşekkür ederim Eda.  Namaste.

Aslıhan Göktepe

Eda’nın ilk önce yazıları ile tesadüfen tanıştım. Astroloji’nin psikoloji, bilinçaltı ve karakter oluşumunu anlamada çok etkili olduğunu düşündüğüm icin yazılarının bilgilendirici tarafları özellikle ilgimi çekti! Bir kaç hafta tüm yazılarını okuduktan sonra danışmanlık için iletişime geçtim. Danışmanlık açısından Eda’nın en büyük artısının Evrimsel Astroloji’ye de yer vermesi olduğunu düşünüyorum. Eda’nın anlatımları, bilgi paylaşımları bana herkesten daha açık, anlaşılır, akıcı ve oturaklı geldi. Bir çok konuda aydınlanma yaşadım diyebilirim. Arkadaşlarıma da tavsiye ettim ve yakın çevremden bir çok arkadaşım Eda’nın güzel yol gösterici rehberliğini deneyimledi.
Siz de kendinizi daha iyi tanıma, geliştirme yolundaysanız Eda ile kesinlikle bir şekilde iletişime geçin derim! Yazılarını ayrı, podcast’lerini ayrı ayrı takip edin; mutlu olacaksınız!!

Yeliz Atıcı

Kalbimi, ruhumu böyle okuyan bir astrolog olacağını söyleselerdi inanmazdım. Yazıları , tarzı ilgimi çektiği gündem beri takip ediyorum. Daha ne bekliyorum diyerek doğum haritam için onu tercih ettim. Siz benim kadar beklemeyin derim 🙂

Bilgen Gültekin

Eda, şu hayatta hakkımda bu kadar detaylı bilgi sahibi olan nadir insanlardan.
Benim için yazılmış ilk kitap olan ay kitapçığımı su içer gibi okudum. İyice anlayıp sindirmek için daha kaç kere okurum bilmem. Yoğunlaştırılmış bilgi içeriyor. Bir kerede özümsemek mümkün değil.

Melike Gür

Öncelikle içten gelerek belirtmeliyim ki çok faydalı bir yorumlama oldu.Defalarca dinledim ve özümsemeye çalışıyorum. Hala düşünüyorum..Ve inanıyorum ki güzel çözülmeler yaşayacağım.iyi ki seninle çalıştım. Ve çok çok teşekkür ediyorum.

Didem Tuğçe Çepkan

 

Eda’yla yollarımızın kesişmesi, astroloji alanındaki profesyonelliği ve bu sayede bana sunduğu derin bilginin ötesinde, bir yoldaşlık da hediye etti bana.
İçinde bulunduğum durumu, potansiyellerimi, yolculuğumdaki önemli adımları görüşü, ifade edişi ve en önemlisi seansları çok interaktif bir şekilde yönetmesi, her bir söylediğinin bendeki karşılığını karşılama şekli, müthiş meyveler sundu bana. Ne mutlu bana ki, Eda’nın yoldaşlığı kalpten bir şekilde de devam etti. Hayatımda karşılaştığım zorlayıcı ve aynı zamanda büyütücü bir çok adımda, Eda oradaydı, gökyüzünde neler olduğunu fısıldamak için bana.
Benim için astrolojinin hayatıma girişinin en güzel, en kıymetli kazanımıdır Eda. Meyvelerinin daim olmasını ve kendini keşif yolculuğunda bir çok kişiye eşlik etmesini diliyorum.

Burcu Özer Katmer

Eda ile yollarımızın kesişmesi, astroloji alanındaki profesyonelliği ve bu sayede sunduğu derin bilginin ötesinde, bir yoldaşlık da hediye etti bana.

Burcu Özer Katmer
"Kalbimi, ruhumu böyle okuyan bir astrolog olacağını söyleselerdi inanmazdım."
Bilgen Gültekin

Siz de kendinizi daha iyi tanıma, geliştirme yolunda iseniz Eda ile kesinlikle bir şekilde iletişime geçin derim!

Yeliz Atıcı