satürn Presentation

Satürn Oğlak Burcunda : Tanrım Beni Baştan Yarat yazımdan sonra aldığım birçok soru üzerine Satürn’ün Oğlak burcundaki etkileri hakkında bir online seminer yapmaya karar verdim.

Popüler astrolojide Satürn üzerinden birçok korku senaryoları yazılır, çizilir. Sanki Satürn gökyüzünde bir yerlerde oturup üzerimize lanet yağdıran sadist bir tanrıdır. Bizler de özgür iradesi olmayan basit kuklarmışız gibi…. Bu sebeple de yazımın başlığını ironik bir şekilde “Tanrım Beni Baştan Yarat” koymuştum ki aslında bütün sorumluluğun bizde olduğunu hatırlatmaya çalışıyordum.

Astrolojide her gezegen kendi doğasına özgü prensiplere sahiptir ve burçlarda olan seyirleri de bu prensiplerin dışarıya nasıl yansıyacağını gösterir. Ortaya çıkan etkilere iyi ya da kötü tanımlamasını veren ise bizleriz.  Satürn, yapmaktan zevk almadığımız işler, sorumluluklar ve ahlaki değerlerle ilgilidir. Bu prensipleri uygulamaktan zevk almasak da yerine getirdiğimizde ayaklarımız yere daha sağlam basar, topraklanırız.

Satürn her 2,5 yılda bir burç değiştirdiğinde bu prensipleri hayatlarımızın farklı alanlarında ortaya çıkar. Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca gerek küresel gerekse bireysel seviyede Yay burcuna ait temalar olan inançlar ve fanatizm konuları üzerinden sınandık. 20 Aralık’tan 2020 yılına kadar ise Oğlak burcuna ait temalar hayatlarımızda daha da belirginleşecek. Bireysel düzlemde doğum haritalarımızda Oğlak burcunun olduğu alanlarda yıkım ve yeniden yapım süreçlerini başlatacağız. Bu 2,5 yıllık döneme hazırlanmak ve bilgilenmek amacıyla bu semineri yapmaya niyet ediyorum. Seminerde bu sürecin Türkiye üzerindeki etkilerinin yanı sıra katılımcıların doğum haritalarına bakarak bu sürece nasıl hazırlanabileceklerini, hangi dinamiklerin ve arketiplerin aktif olacağını anlatacağım.

Katılmak isteyenlerin astroloji bilmesine gerek yoktur. Seminerden önce doğum bilgilerinizi ( tarih, saat ve yer) göndermeniz yeterlidir.

Tarih : 17.12. 2017

Saat : 20:00 – 22:30

Yer : Katılımcılara seminerden bir saat önce zoom meeting linki gönderilecek. Link üzerinden seminere katılabileceksiniz.

Ücret : 100 tl

Kayıt ve detaylar için eda.ocak@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

 

Bütünün en yüksek hayrına olması dileğiyle,

ASA, Eda Ocak Zakaria

Yorum Yap

E-Postanız güvende. Gerekli alanları doldurunuz*