Sunduklarım & Rehberliklerim

Sizin için neler yapabilirim?

Doğum Haritası Analizi: Yaşam Rehberi

Evrimsel astroloji yöntemlerini temel alsam da zamanla farklı ekollerden öğrenip keşfettiklerimi de yorumuma zenginlik katmak için kullanıyorum. Evrimsel Astroloji; doğum & yıldız haritalarımızı ruhun evrimini gösteren bir harita olarak kullanmamı sağlıyor. Ruhun bir yaşamdan diğer yaşama nasıl büyüdüğünü, hangi davranış, duygu ve düşünce kalıplarını bu yaşama taşıdığını ve bunların şimdiye olan etkisini anlatıyorum. Nelerin ilerlemenize engel olduğunu ve bunları nasıl çözeceğinize dair ipuçları veriyorum. Böylelikle karmik ve evrimsel derslerinizi anlamanızı sağlayarak, “Neden buradayım?” gibi temel varoluşsal sorularınızı doğum haritanıza göre cevaplanıyor. Bütüne verebileceğiniz armağanlarınızın farkına varıp keşfedilmemiş potansiyellerinizi görebiliyorsunuz. Yorumlarımı masallarla, arketiplerle renklendirerek akıcı ve dinamik bir anlatım sunuyorum. Seans diyalog şeklinde ilerlediği için yorum ve sorularınız da benim için ayrıca önemli.

Not: Doğum saatiniz 2 saat aralık olacak şekilde belirsizse, doğum saatinin belirlenmesi için bir ücret talep edilmez. 2 saatten fazla olan aralık içinse ayrıca ücret gereklidir.

 

Bir Yıllık Öngörü : Zaman Rehberi

Bir yıl boyunca hayatınızın gezegensel döngülerden nasıl etkileneceğine dair bilgiler ve öngörüler alıyorsunuz. Hangi dönemlerin sizin için zorlayıcı olabileceğini ve bu süreci nasıl yöneteceğinizi anlatıyorum. Diğer taraftan hangi dönemlerin sizin için gelişmeye, büyümeye, yeni şeylere başlamaya uygun olduğunu gösteriyor ve doğum haritanıza göre yönlendiriyorum. Mesela ay, güneş tutulmalarından nasıl etkileniyorsunuz, ne gibi değişim potansiyelleri var..Asla kehanette bulunmuyorum; şu olacak, bu olacak gibi. Bu bölümde yaptığım aslında size özel hava durumu raporu vermek gibi 🙂

Not: Doğum saatiniz 2 saat aralık olacak şekilde belirsizse, doğum saatinin belirlenmesi için bir ücret talep edilmez. 2 saatten fazla olan aralık içinse ayrıca ücret gereklidir.

 

İlişki Analizi : Beraber Yürüme Rehberi

Partnerinizle, ebeveyn veya çocuklarınızla, ortağınızla ya da bir dostunuzla neden bir araya geldiğinizi merak ediyor musunuz? Bir birey olarak karşılaşmadığınız sorunlarla neden “o” kişiyle iken karşılaşıyorsunuz? Ruhsal planda bir araya gelmeyi seçme sebebiniz ne? İlişkinizin size ve karşınızdakine katkısı ne? Birbirinize özellikle hangi konularda aynalık ediyorsunuz? Bu soruları ve daha fazlasını merak ediyorsanız bu danışmanlık seansından faydalanabilirsiniz.

Not: Bu seansın gerçekleşebilmesi için etik değerler gereği iki kişinin de onayı olmalıdır.

Ebeveyn – Çocuk: Çocuğunu Tanıma Rehberi

Bu danışmanlığı çocuğunuzun doğum haritasını karakteristik özelliklerine, potansiyellerine, yeteneklerine ve armağanlarına ışık tutmak için veriyorum. Nasıl bir ruhun sizi ebeveyn olarak seçtiğini anlamak ilişkinizi daha da güçlendirip anlayışınızı derinleştirir. Eğer çocuğunuzu doğum haritası üzerinden tanımak ve ebeveynliğinizi buna göre şekillendirmek isterseniz bu danışmanlık sorularınıza cevaplar bulmak için doğru bir adres.

 

  • Danışmanlıklar yüz yüze veya online olarak gerçekleşiyor.
  • Online danışmanlıklar Skype, WhatsApp veya Zoom üzerinden görüntülü olarak yapılıyor.
  • Seans süresi seçtiğiniz danışmanlık çeşidine göre değişiyor. Size uygun danışmanlık hizmetini yukarıdan seçebilirsiniz.
  • Seans esnasında sizin izninizle ile ses kaydı alınır ve sonrasında mail olarak gönderilir.
  • Randevu talebinizi şu adresi tıklayarak oluşturabilirsiniz. En fazla 2 gün içerisinde geri dönüş yapılır.